۰
۳

جاسازی میلیاردی مواد مخدر از طریق کابین راننده در کانتینر ترخیصی گمرک!+تصاویر

سوداگران مرگ در جدیدترین شیوه واردات مواد مخدر به کشور اقدام به جاسازی محموله میلیاردی مواد مخدر از طریق کابین راننده در کانتینر پلمپ شده گمرک کردند.
ر
ر
به گزارش پاپایا،به نقل از عصرهامون، چندی پیش فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر از کشف محموله بیش از یک تن و 500 کیلو گرم مواد مخدر در محموله برنج وارداتی با پلمپ گمرک میرجاوه داد.
به گفته سردار رحیمی در حال اجرای طرح سراسری مبارزه با کالای قاچاق به یک محموله بزرگ مواد مخدر مواجه شدیم که این محموله شامل یک تریلر حامل بیش از 20 تن برنج می باشد و بشکه های مواد مخدر در لابلای آنها قرار داده شده بود.   وی با بیان اینکه این محموله دارای پلمپ از گمرک میرجاوه می باشد این سوال مطرح است که چگونه این همه مواد مخدر را با وجود دستگاه های پیشرفته در گمرک میرجاوه شناسایی نکرده اند.   سردار رحیمی تصریح کرد: این خودرو پس از شناسایی و توقیف به پلیس آگاهی استان منتقل و با حضو ر افرادی از گمرک استان پلمب آن باز شد.   در گفت و گویی که پایگاه خبری عصرهامون با طاهره هامون نورد مدیر کل گمرکات سیستان و بلوچستان داشت، وی با بیان اینکه محموله مواد مخدر پس از ترخیص از گمرک به سبک های خاص از طریق کابین راننده و کف کانیتنر جاسازی شده است، گفت: پس از بررسی های صورت گرفته مشخص شد که خارج از زمانی که محموله برنج وارد گمرک شده است و تشریفات گمرکی انجام شده در شهرک جوشکاران مواد مخدر جاسازی می شوند.       وی ادامه داد: مسیر قرمز برای ورود برنج به کشور در گمرک تعریف شده است که پس از واردات از پاکستان گمرک میرجاوه  به زاهدان گمرک داخلی می شود بعد گمرک زاهدان ترخیص قطعی می شود که مسیر کانتینر بجنورد بوده است .
کد مطلب: 424564

همون موتوریه
Iran, Islamic Republic of
خخخخخخخخخ
حقیقتش جزخنده مخم راه به جای دیگه ای نمیبره
توضیح بیشتری ندارم که بدم
حبیب
Iran, Islamic Republic of
حقم داری بخندی چون خنده دارم هست که مردم تاکی میخوان با این رفتار مسئولین شهری راسک کنار بیان
عبدالباسط
Iran, Islamic Republic of
شهردار و شورای شهر همه خواب تشریف دارند مزاحم خواب انها نشوید