۰
رئيس پليس راه جنوب سیستان و بلوچستان:

تجاوز به چپ باز هم حادثه ساز شد/تصادف خونین در نیکشهر جان 2 نفر را گرفت

رئيس پليس راه جنوب استان گفت: باز هم سرعت زیاد و عدم توجه به جلو عامل تصادف و فوت یک عابرپیاده در جاده های سیستان و بلوچستان شد.
تجاوز به چپ باز هم حادثه ساز شد/تصادف خونین در نیکشهر جان 2 نفر را گرفت
تجاوز به چپ باز هم حادثه ساز شد/تصادف خونین در نیکشهر جان 2 نفر را گرفت
سرهنگ يدالله ستوده در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با اشاره به وقوع یک مورد تصادف در محور نیکشهر به ایرانشهر و  فوت یکی از رانندگان این حادثه، اظهار داشت: روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف منجر به فوت در برخورد یک دستگاه سواری پژو پارس با پژو ٤٠٥ در ٢٥ کیلو‌متری محور نیکشهر به چابهار،  بلافاصله گشت تصادفات جهت بررسي در محل حادثه حاضر شد.
وی افزود: در اين حادثه، يك دستگاه سواری پژو پارس و یک دستگاه خودروی پژو ٤٠٥ باهم برخورد کردند كه بر اثر شدت ضربه وارده ٢ نفر کشته شدند، در این حادثه یکی از سرنشینان نیز که مجروح شده بود توسط وسایل نقلیه امدادی به مراکز درمانی منتقل شد.
رئيس پليس راه جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به علت این حادثه، بیان کرد: گشت تصادفات پلیس راه پس از حضور در محل و بررسی های کارشناسی، انحراف و تجاوز به چپ راننده پژو٤٠٥ را علت تصادف دانستند.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از محورهاي جنوب استان به صورت دوطرفه هستند، گفت: تجاوز و انحراف به چپ عامل بسیاری از تصادفات است که رانندگان ملزم و موظفند بین خطوط و از منتهی الیه سمت راست راه حرکت کنند و به ویژه در نقاطی که خط ممتد است حق گذشتن از خط ممتد را ندارند. بدیهی است بی توجهی به این قانون حادثه زاست و ایمنی و جان خود راننده و دیگران را به خطر می اندازد.
ستوده در پایان با تقدیر از همکاری خوب رانندگان و مردم با پلیس، تصریح کرد: شهروندان می توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره 197 و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره 110 پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 428571