۰
رئيس پليس راه جنوب سیستان و بلوچستان:

تجاوز به چپ باز هم حادثه ساز شد/تصادف خونین در نیکشهر جان 2 نفر را گرفت

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: برخورد یک دستگاه وانت پیکان با تریلی نیکشهر به ایرانشهر 2 کشته و 6 مجروح برجای گذاشت.
تجاوز به چپ باز هم حادثه ساز شد/تصادف خونین در نیکشهر جان 2 نفر را گرفت
تجاوز به چپ باز هم حادثه ساز شد/تصادف خونین در نیکشهر جان 2 نفر را گرفت
سرهنگ یدالله ستوده در گفتگو با خبرنگار پاپایا، با اشاره به وقوع یک مورد حادثه منجر به فوت در محور نیکشهر به ایرانشهر ، اظهار داشت: روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف منجر به فوت در محور نیکشهر به ایرانشهر حد فاصل دوراهی  اسپکه  ، بلافاصله گشت تصادفات جهت بررسي در محل حادثه حاضر شد.
وی افزود: در این حادثه یک دستگاه وانت پیکان با  تریلی برخورد کرده که ۲ نفر از سرنشینان  وانت در دم جان باختند و ۶ تن دیگر نیز مجروح شدند که توسط ۳ دستگاه آمبولانس جهت ادامه درمان به بیمارستان خاتم الانبیا (ص) ایرانشهر منتقل شدند.
رئيس پليس راه جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به علت این حادثه، بیان کرد: علت این حادثه توسط پلیس راه جنوب استان در حال بررسی است.
وی با تاکید بر اهمیت رانندگی با سرعت مطمئنه و توجه به جلو، گفت: بیشترین علت وقوع تصادفات و تلفات جاده‌ای در استان  تخطی از سرعت مطمئنه، تجاوز به چپ و عدم توجه به جلو است که لازم است تا رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، جلوی بروز چنین حوادثی را بگیرند.
ستوده در پایان با تقدیر از همکاری خوب رانندگان و مردم با پلیس، تصریح کرد: شهروندان می توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره 197 و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره 110 پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 428653