۰
رئيس پليس راه جنوب سیستان و بلوچستان:

تجاوز به چپ باز هم حادثه ساز شد/تصادف خونین در سرباز 4کشته و مجروح برجاگذاشت

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: در حادثه برخورد يك دستگاه وانت پيكان با يك دستگاه سواري پرايد 2نفر کشته و دو تن دیگر مجروح شدند.
تجاوز به چپ باز هم حادثه ساز شد/تصادف خونین در سرباز 4کشته و مجروح برجاگذاشت
تجاوز به چپ باز هم حادثه ساز شد/تصادف خونین در سرباز 4کشته و مجروح برجاگذاشت
سرهنگ یدالله ستوده در گفتگو با خبرنگار پاپایا، با اشاره به وقوع یک مورد حادثه منجر به فوت در محور سرباز به ایرانشهر ، اظهار داشت: روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف منجر به فوت در محور سرباز به ایرانشهر بلافاصله گشت تصادفات جهت بررسي در محل حادثه حاضر شد.
وی افزود: در اين حادثه يك دستگاه وانت پيكان با يك دستگاه سواري پرايد برخورد کرده كه بر اثر شدت ضربه وارده دو نفر از سرنشينان در صحنه جان خود را از دست دادند و دو نفر ديگر مجروح شدند كه به مراكز درماني انتقال داده شدند.
رئيس پليس راه جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به علت این حادثه، بیان کرد: گشت تصادفات پلیس راه پس از حضور در محل و بررسی های کارشناسی، عدم توجه به جلو وانت پيكان را علت تصادف دانستند.
وی با اعلام دوطرفه بودن محورهاي جنوب، از رانندگاني که قصد تردد در اين محورها را دارند خواست تا در مسير مجاز خود حركت كنند و از تجاوز به چپ بپرهيزند تا سفري ايمن براي خود و ديگران به همراه داشته باشند.
ستوده در پایان با تقدیر از همکاری خوب رانندگان و مردم با پلیس، تصریح کرد: شهروندان می توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره 197 و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره 110 پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 428771