۰
در مراسم افتتاح دو پروژه خیرساز فنوج عنوان شد؛

افتتاح 60 کلاس درس جدید در فنوج/ساخت کلاس در مناطق محروم موجب پرورش استعدادهاست

مدیرآموزش و پرروش فنوج گفت: در طول ۳ سال اخیر با کمک و مشارکت خیرین مدرسه ساز بیش از۶۰ کلاس درس جدید به فضای آموزشی شهرستان اضافه شده است.
افتتاح 60 کلاس درس جدید در فنوج/ساخت کلاس در مناطق محروم موجب پرورش استعدادهاست
افتتاح 60 کلاس درس جدید در فنوج/ساخت کلاس در مناطق محروم موجب پرورش استعدادهاست
به گزارش پاپایا، مراسم افتتاح دو پروژه خیرساز دو کلاسه روستای انورآباد و اسلام آباد شهرستان فنوج با حضور مدیر عامل مجمع خیرین سیستان و بلوچستان، اعضای موسسه خیریه مهرگیتی و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
عبدالحمید اربابی در این مراسم با اشاره به اقدامات خیرین درسطح شهرستان فنوج، بیان کرد: در طول ۳ سال اخیر با کمک و مشارکت خیرین مدرسه ساز بیش از۶۰ کلاس درس جدید به فضای آموزشی شهرستان اضافه شده و ۸ پروژه دیگر نیز در حال حاضر در دست ساخت است که امیدواریم با همت اداره کل‌ نوسازی و خیرین بزودی افتتاح شده و مورد استفاده قرار گیرد.
وی افزود: این دو پروژه دو کلاسه با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و کمک فیروز هادوی از خیرین موسسه مهرگیتی با هزینه بالغ بر پنچ میلیارد ریال و زیر بنای هر کدام150 متر مربع با حصار کشی و محوطه سازی کامل احداث شد.
مدیرعامل مجمع خیرین استان هم در این مراسم  ضمن تقدیر از بانیان نیکوکار این پروژه‌ها، گفت: ماندگاری نام نیکوکاران به قدمت تاریخ است و تا زمانی که علم و دانش در این مناطق جریان دارد نام آنها جاودانه خواهد بود.
رسولی گفت: خیرین محترم بر اساس باور های قلبی و اعتقادی خویش اقدام به احداث مدرسه برای ترویج علم و دانش، محرومیت زدایی و توسعه و آبادنی می کنند که علاوه بر آباد کردن آینده کشور، زندگی اخروی خویش را هم آباد می کنند.
مدیر عامل موسسه مهر گیتی نیز گفت: اینکه مدرسه سازی تأثیرات بسیار مهمی بر سرنوشت یک منطقه دارد.
گیتی نژاد افزود: برپایی کلاس های درس در مناطق محروم باعث کشف و پرورش استعدادهای بالقوه می شود چرا که مسئولین تاثیرگذار آینده در توسعه و پیشرفت کشور از میان این دانش آموزان خواهد بود.
 
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 428783