۰
معاون رئیس کل دادگستری کل سیستان و بلوچستان؛

تمامی عوامل جنایت هیرمند دستگیر شدند/پرونده متهمان با قاطعیت در حال پیگیری است

معاون رئیس کل دادگستری کل سیستان و بلوچستان گفت: تمامی مظنونین، شرکای جرم و معاونین حادثه قتل 5 تن از شهروندان شهرستان هیرمند دستگیر شده و پرونده قضایی آنان با قاطعیت در حال پیگیری است.
تمامی عوامل جنایت هیرمند  دستگیر شدند/پرونده متهمان با قاطعیت در حال پیگیری است
تمامی عوامل جنایت هیرمند دستگیر شدند/پرونده متهمان با قاطعیت در حال پیگیری است
به گزارش پاپایا، نیمه شب روز 22 مهر ماه عده ای ناشناس یکی از اهالی روستای "دهنو میلک" از توابع شهرستان هیرمند را که مشغول آبیاری زمین کشاورزی خود بود به گلوله بسته و سپس به روی همراهان این کشاورز آتش گشودند که در این حادثه خونین 5تن از اهالی این روستا کشته و یک نفر نیز به شدت مجروح شد.
از اولین ساعات این حادثه پیگیری پرونده در دستور کار دستگاه قضایی و نیروی انتظامی قرار گرفت که سرانجام در 14 آبان ماه و پس از تلاش شبانه روزی و رصدهای مداوم اطلاعاتی پلیس، عاملان این جنایت هولناک در زابل شناسایی شده و پس از هماهنگی قضایی در محور مواصلاتی میل نادر، ۵ نفر از عاملان جنایت دستگیر شدند.
    تمامی عوامل جنایت دهنو میلک دستگیر شدند در همین رابطه محمد علی حمیدیان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پاپایا، با اشاره به آخرین وضعیت پرونده قتل در شهرستان هیرمند، گفت: تمامی مظنونین، شرکای جرم و معاونین حادثه قتل 5 تن از شهروندان شهرستان هیرمند دستگیر شده و در حال حاضر هیچ شخصی وجود ندارد که با این پرونده ارتباط داشته و دستگیر نشده باشد.
وی افزود: بازپرسی شهرستان هیرمند در کوتاه ترین زمان با دقت کامل و قاطعیت این پرونده را پیگیری کرده و همچنان در حال رسیدگی است.
معاون رئیس کل دادگستری کل استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ارسال نمونه برداری های صحنه قتل و گلوله ها به آزمایشگاه، بیان کرد: آزمایش گلوله های شلیک شده، سلاح های کشف شده و نمونه برداری های صحنه قتل همچنان در حال پیگیری بوده و دستگاه قضایی هم با قاطعیت در حال پیگیری این پرونده است.
وی در ادامه با اشاره به دلیل این حادثه، ادامه داد: برسی های دستگاه قضایی نشان داد که این حادثه به دلیل اختلافات خانوادگی بوده و هیچ ربطی به اختلافات آّب و این گونه مسائل نداشته است.
حمیدیان در پایان بر برخورد قاطع دستگاه قضا با مجرمیان تاکید کرد.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 428794