۰
امام جمعه اهل سنت سرباز؛

آمریکا به دنبال ایجاد تنش در منطقه است/استکبار نمی‌تواند قدس را به نفع خود مصادره کند

امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: اقدام رئیس جمهور آمریکا نقض آشکار قراردادهای بین المللی بوده و تنها با هدف ایجاد تنش در منطقه انجام شده است.
آمریکا به دنبال ایجاد تنش در منطقه است/استکبار نمی‌تواند قدس را به نفع خود مصادره کند
آمریکا به دنبال ایجاد تنش در منطقه است/استکبار نمی‌تواند قدس را به نفع خود مصادره کند
مولوی عنایت الله رسولی زاده در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با تاکید بر اینکه ترامپ به دنبال ایجاد تنش در منطقه است، گفت: به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل از سوی رئیس جمهور آمریکا تنها با هدف ایجاد تنش در منطقه و به مبارزه طلبیدن مسلمین انجام شده است.
وی افزود: آمریکا در حالی خود را حامی تبلیغات بسیاری در حمایت از وجود دوکشور فلسطین و اسرائیل میکند که رژیم صهیونیستی سالهاست با زور سلاح و کشتار مسلمین خاک فلسطین را اشغال کرده و به هیچ عنوان حقی برای داشتن یک کشور آن هم در کشوری آزاد را ندارد.
امام جمعه اهل سنت سرباز با اشاره به اینکه بیت المقدس قبله نخست مسلمین است، بیان کرد: تصاحب تمامی ارزش ها و مناطق مقدس فلسطین چیزی بوده که سالهاست به آرزوی استکبار تبدیل شده که بی شک مسلمین جهان در برابر این اقدام ساکت نخواهند نشست.
وی ادامه داد: آمریکایی ها میخواهند با این اقدام موجب جدیدی از درگیری میان مسلمین و یهودیان به راه انداخته و تعداد بیشتری از مردم بیگناه فلسطین را به خاک و خون بکشند.
رسولی زاده با بیان این مطلب که ترامپ به‌رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل را به نفع روند سازش می داند، خاطرنشان کرد: این گفته دروغی بزرگ است چراکه این اقدام نه برای سازش و صلح که تنها باهدف ایجاد درگیریهای تازه انجام می گیرد و هدفی شوم را دنبال میکند.
وی در پایان با دعوت از سران کشورهای اسلامی برای ایستادگی جدی در برابر این اقدام، تصریح کرد: درست در هفته وحدت استکبار با هدف ضربه زدن به مسلمین دست به اقدامی کثیف زده که حال باید همه مسلمانان جهان و سران کشورهای اسلامی با جدیت از مردم فلسطین دفاع کرده و به جهانیان نشان دهند که مسلمین از هر قوم و مذهبی با هم وحدت داشته و برای دفاع از یکدیگر آماده هستند
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 428795
نام شما
آدرس ايميل شما