۰
۱

یادواره 68 شهید شهرستان های نیکشهر، قصرقند و فنوج برگزار شد

یادواره شهدای شهرستان های نیکشهر، قصرقند و فنوج با حضور خانواده های معظم شهدا، و قشرهای مختلف مردم در نیکشهر برگزار شد .
یادواره 68 شهید شهرستان های نیکشهر، قصرقند و فنوج برگزار شد
یادواره 68 شهید شهرستان های نیکشهر، قصرقند و فنوج برگزار شد
به گزارش پاپایا، کوچکترین شهید دفاع مقدس و شهدای اهل سنت مدافع حرم از جمله افتخارات  برجسته ی این خطه از سرزمینمان است.   سردار مزراعی معاون هماهنگ کننده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در این مراسم گفت: احیای نام و یاد شهدا کار بسیار ارزشمندی است و برای آشنایی جامعه با عطر روح افزای شهادت، برگزاری چنین یادواره هایی مفید است.   مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران سیستان وبلوچستان هم گفت: این دومین یادواره شهدا در استان است که قبل از  کنکره شهدا برگزار می شود.   پالاش  افزود: خون شیعه و سنی در پاسداری از اسلام و انقلاب در هم آمیخته شده  که نمونه بارز آن شهدای اهل سنت و تشیع مدافع حرم و شهید سبیل اخلاقی به عنوان کوچکترین شهید دفاع مقدس است.    در پایان این مراسم از  68 خانواده شهید شهرستان های نیکشهر قصرقند و فنوج قدردانی شد.
کد مطلب: 428796

رحمان محمدی اصل
Iran, Islamic Republic of
آقای جهانگیری مطلع هستی آقای مرعشی با تصاحب طلب دولت ایران از دولت مصر شرکت خصوصی هواپیمایی ماهان را تأسیس نموده ؟ تصاحب زمین های هفت باغ کرمان را چطور اطلاع داری ؟ و از ... و ... اطلاع داری ؟ آیا همه اینها غارت اموال عمومی و رانت خواری نیست ؟ دخالت وی در فتنه 88 را چطور اطلاع داری ؟ حال پاسخ دهید دانسته ایشان را برای ریاست ستاد خود انتخاب کردید یا ندانسته ؟