۰
فرمانده انتظامي شهرستان سرباز؛

سرقت میلیونی با سوء استفاده از دوستی/عامل برداشت غیرمجاز از حساب شهروند سربازی دستگیر شد

فرمانده انتظامي شهرستان سرباز گفت: شخصی که با استفاده از اعتماد یکی از همکاران و دوستان نزدیک اقدام به برداشت غیر مجاز 37 میلیون ریال کرده بود در کوتاه ترین زمان دستگیر شد.
عامل برداشت غیرمجاز ۳۷ میلیونی در سرباز دستگیر شد/ دوست نزدیک سارق از آب درآمد
عامل برداشت غیرمجاز ۳۷ میلیونی در سرباز دستگیر شد/ دوست نزدیک سارق از آب درآمد
سرهنگ  سیامک مرادی  در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با اشاره به دستگیری عامل برداشت غیرمجاز از حساب یکی از شهروندان سرباز، اظهار داشت: در پي ارائه شكايت یکی از شهروندان مبني بر برداشت غيرمجاز  ۳۷ میلیون ریال از حساب بانكي وي توسط فرد یا افراد ناشناس، بررسي موضوع در دستور كار پليس فتا اين فرماندهي قرار گرفت.
 
وي افزود: پس از برسی کارشناسی و توجه به پرينت حساب شاكي مشخص شد که برداشت انجام شده از حساب شاکی در قالب خرید اینترنتی بوده که پس از تحقیقات به عمل آمده متهم شناسایی و به پلیس فتا احضار شد.
فرمانده انتظامي شهرستان سرباز با بیان این مطلب که متهم از همکاران شاکی پرونده بود، بیان کرد: متهم پس از انجام تحقيقات تكميلي و مواجه شدن با مستندات غيرقابل انکار، به جرم خود اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
وی ادامه داد: متهم به واسطه آشنایی و همکار بودن با شاکی و همراهی او در یک فقره خرید به کارت وی دست یافته و با سوء نیت اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب شاکی به مبلغ ۳۷ میلیون ریال کرده بود.
 
فرمانده انتظامی شهرستان سرباز در پایان با درخواست از شهروندان برای حفاظت از اطلاعات مهم بانکی خود، تصریح کرد: شهروندان تحت هیچ شرایطی اطلاعات روی کارت ، تاریخ انقضاء و رمز اول و دوم خود را در اختیار دیگران قرار نداده و حتما سرویس دریافت پیامک بانکی خود را  فعال کنند تا از تراکنش های حساب خود مطلع شده و دست مجرمان را در ارتکاب جرایم ببندند.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 428800