۰
رئيس پليس راه جنوب سیستان و بلوچستان:

سرعت غیرمجاز بازهم حادثه ساز شد/واژگونی کامیون جان راننده را گرفت

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: واژگونی يك دستگاه كاميون ولوو در مسیر ایرانشهر به سرباز یک کشته برجای گذاشت.
سرعت غیرمجاز بازهم حادثه ساز شد/واژگونی کامیون جان راننده  را گرفت
سرعت غیرمجاز بازهم حادثه ساز شد/واژگونی کامیون جان راننده را گرفت
سرهنگ یدالله ستوده در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با اشاره به وقوع یک مورد تصادف منجر به فوت در سرباز،  اظهار داشت: روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد تصادف منجر به فوت در کيلومتر 71 محور ايرانشهر- سرباز، بلافاصله گشت تصادفات جهت بررسي در محل حادثه حاضر شد.
وی افزود: در این حادثه یک دستگاه کامیون ولوو از جاده منحرف  و واژگون شده كه به علت شدت ضربه وارده سرنشين كاميون در محل جان خود را از دست داد.
رئيس پليس راه جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به علت این حادثه، بیان کرد: گشت تصادفات پلیس راه پس از حضور در محل و بررسی های کارشناسی، ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل سرعت غیر مجاز را علت تصادف دانستند.
وی با تاکید بر اهمیت رانندگی با سرعت مطمئنه و توجه به جلو، گفت: با توجه به اینکه تجاوز از سرعت مجاز ریشه بسیاری از تصادفات بوده ضروری است رانندگان مدیریت سرعت را به ویژه در سر پیچ ها که نیروی گریز از مرکز باعث خروج آنان از جاده و واژگونی می شود مد نظر قرار دهند.
ستوده در پایان با تقدیر از همکاری خوب رانندگان و مردم با پلیس، تصریح کرد: شهروندان می توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره 197 و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره 110 پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 428801
نام شما
آدرس ايميل شما