۰
فرمانده انتظامی شهرستان فنوج :

پایان 14ماه فرار از قانون/متهم پرونده قتل مسلحانه در فنوج دستگیر شد

فرمانده انتظامی فنوج گفت: با عملیات ضربتی پلیس، متهم پرونده قتل مسلحانه دو جوان پس از 14ماه فرار دستگیر شد.
پایان 14ماه فرار از قانون/متهم پرونده قتل مسلحانه در فنوج دستگیر شد
پایان 14ماه فرار از قانون/متهم پرونده قتل مسلحانه در فنوج دستگیر شد
به گزارش خبرنگار پاپایا، سرهنگ حسن سرگزی با اشاره به دستگیری یک قاتل مسلح پس از ورود به کشور، اظهار داشت: در پی قتل مسلحانه دو جوان در مهر ماه سال 95 و متواری شدن قاتل از محل وقوع جرم، بلافاصله بررسی موضوع و شناسایی و دستگیری این قاتل به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با تحقیقات و بررسی‌های انجام شده و اشراف اطلاعاتی کاراگاهان پلیس، مخفیگاه قاتل که مردی 46 ساله است را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی فنوج با اشاره به دستگیری متهم این پرونده، بیان کرد: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه متهم با هماهنگی مقام قضایی، در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان دستگیر و به فرار 14 ماهه وی پایان دادند.
وی با اشاره به اینکه در تحقیقات تخصصی کارگاهان پلیس علت قتل اختلاف شخصی اعلام شده است، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
سرگزی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامي حافظ نظم و امنیت مردم بوده و با قاطعیت با بر هم زنندگان نظم و امنيت شهروندان برخورد می کند، گفت: افرادی که قصد دارند دست به اقدامات خلاف قانون زده و موجب برهم خوردن نظم و امنيت شهروندان شوند باید بدانند که نیروی انتظامي همواره هوشیار و بیدار بوده و با آنان برابر قانون و با قاطعیت برخورد خواهد کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان فنوج  در پایان با اشاره به اینکه همکاری و مشارکت مردم با نیروی انتظامی در ارتقای امنیت اجتماعی امری ضروری است، تصریح کرد: از عموم شهروندان درخواست می شود تا هرگونه حرکت و اقدام مشکوک را با سامانه فوریت های پلیس 110 به پلیس اطلاع رسانی کنند.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 428810
نام شما
آدرس ايميل شما