۰
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز:

وحدت و برادری اکسیر نجات بخش مسلمین است/فرزندان شیطان به زودی نابود خواهند شد

امام جمعه اهل سنت مینان سرباز گفت: فرزندان شیطان و هم پیمانان آنان باید بدانند که خوبی همواره بر زشتی و بدی پیروز بوده و به زودی زود بساط ظلم آنان برچیده خواهد شد.
وحدت و برادری اکسیر نجات بخش مسلمین است/فرزندان شیطان به زودی نابود خواهند شد
وحدت و برادری اکسیر نجات بخش مسلمین است/فرزندان شیطان به زودی نابود خواهند شد
به گزارش پاپایا، مولوی عنایت الله رسولی زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته مینان سرباز، با تاکید بر لزوم هوشیاری مسلمین در برابر نقشه های شوم دشمنان، گفت: دشمنان اسلام ناب همواره به دنبال ضربه زدن به مسلمانان بوده و هربار با نقشه ای تازه وارد میدان می شوند.
وی افزود: اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم کودک کش صهیونیستی، کشتار کودکان و زنان بی گناه  یمنی و اقدامات تروریستی در جای جای جهان گوشه ای از این برنامه های استکباری بر ضد مسلمین است.
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز با اشاره به اینکه استکبار به دنبال تفرقه افکنی میان مسلمین است، بیان کرد: اگر جهان اسلام باهم متحد بود هیچ گاه کشورهای استکباری و فرزندان شیطان نمی توانستند اینگونه به ما آسیب برسانند و پاره تن اسلام را از آن جدا کنند.
وی ادامه داد: تا وقتی مسلمین با هم یک دل و برادر نباشند نمی توانند در برابر دشمنان ایستادگی کنند، اگر یک رژیم به ظاهر مسلمان همچون آل سعود به این صورت از داعش حمایت نمیکرد و در یمن و بحرین و دیگر نقاط منطقه مسلمین را سلاخی نمی کرد هیچ گاه استکبار جرات چنین کاری را نداشت.
رسولی زاده با گلایه از سران کشورهای اسلامی ، خاطرنشان کرد: بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان با دارا بودن یک سوم ذخایر نفتی و انرژی جهان اگر باهم متحد بودند هیچ قدرتی نمی توانست در برابر آنان ایستادگی کرده و به آنان آسیب برساند اما برخی سران به ظاهر مسلمان کشورهای منطقه  خود دستشان به خون مسلمین آغشته بوده با شیطان هم پیمان شده اند.
وی اذعان داشت: اینک وظیفه علمای جهان اسلام است تا با روشنگری به دنبال ایجاد وحدت بوده و سران خائن کشورهای منطقه را رسوا کنند.
این مدرس حوزه علمیه اهل سنت در پایان با تاکید بر اینکه خوبی همواره بر بدی پیروز است، تصریح کرد: فرزندان شیطان و هم پیمانان آنان باید بدانند که خوبی همواره بر زشتی و بدی پیروز بوده و به زودی زود با ایجاد وحدتی ناگسستنی در جهان اسلام، بساط ظلم آنان برچیده خواهد شد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 428813