۰
همزمان با تجمع ضد استکباری دانشجویان سربازی؛

شعار «مرگ بر آمریکا» در راسک طنین انداز شد+تصاویر

دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور راسک با تجمع ضد استکباری و سردادن شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را از اقدامات ضد اسلامی استکبار جهانی نشان دادند.
شعار «مرگ بر آمریکا» در راسک طنین انداز شد+تصاویر
شعار «مرگ بر آمریکا» در راسک طنین انداز شد+تصاویر
به گزارش پاپایا، دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور راسک در حمايت از قدس شريف با تجمع ضد استکباری خود در این محل و سردادن شعارهاي ضدآمريکايي و صهيونيستي انزجار خود را نسبت به سياست هاي خصمانه مستکبران نشان دادند.
 در حاشیه این تجمع رئیس دانشگاه پیام نور راسک با تاکید بر اینکه آمریکا همواره به دنبال ایجاد فتنه در جهان اسلام است، گفت: اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی در ادامه اقدامات ضد اسلامی دولت آمریکا بوده و هدفی جز ایجاد تنش در منطقه و کشتار مسلمین ندارد.
وی افزود: استکبار جهانی همواره به دنبال نابودی ارزشهای ناب اسلامی بوده که حمایت از داعش، و کشتار مردم بی گناه یمن و فلسطین نمونه هایی از این اقدامات ضد اسلامی و انسانی استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ است.
شهنوازی خالقداد با تاکید بر اینکه وحدت و برادری رمز پیروزی بر استکبار جهانی است، بیان کرد: دانشجویان و کارگنان دانشگاه پیام نور راسک امروز دورهم جمع شده اند تا با حمایت از قدس شریف و ملت فلسطین، وحدت و برادری خود را نشان داده و به استکبار بگویند که ملت ایران هواره از استکبار متنفر بوده و برای دفاع از مردم مظلوم جهان پیش قدم است.
 

 

 

 

 
 
 
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 428816