۰
فرمانده سپاه نیکشهرمطرح کرد:

روزقدس روزاعلام همبستگی باآرمان مقدس فلسطین است

سرهنگ پاسدارحسین نکوئی درنمازجمعه تخت ملک شهرستان نیکشهرگفت : روز جهانی قدس به عنوان یکی از میراث های ماندگار امام خمینی رحمة الله اهمیت راهبردی دارد.
روزقدس روزاعلام همبستگی باآرمان مقدس فلسطین است
سرهنگ پاسدارحسین نکوئی فرمانده سپاه ناحیه نیکشهرعنوان کرد:مسئله فلسطین در دیدگاه امامین انقلاب اسلامی: محوریت بخشی به مسئله فلسطین به عنوان مسئله اول جهان اسلام، تعیین روز قدس به منظور نمایش عمومی مسلمانان و جهانیان برای حمایت از آرمان قدس و فلسطین، حمایت مداوم از آرمان قدس، تاکید به بر وحدت کشورهای اسلامی برای مقابله با رژیم صهیونیستی،  بشارت پیروزی نهایی مقاومت و محور موجودیت رژیم صهیونیستی در بازه ۲۵ ساله.

نکوئی اذعان کرد: اهداف دو قدرت استعماری انگلیس ازتشکیل رژیم صهیونیستی: تشکیل امپراطوری از نیل تا فرات، مقابله با داعش با وحدت و خیزش جان اسلام، جلوگیری از ارتباط قاره آسیا با قاره آمریکا، تسلط بر منابع انرژی فسیلی، شکل دهی یک دولت دارای ایدئولوژی دینی انحرافی- افراطی- نژادی به عنوان حافظ منافع استعماری.

 روز قدس روز مقابله مستضعفین بر مستکبران است

این مقام مسئول تصریح کرد: روز قدس یک روز جهانی است، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد، روز مقابله مستضعفین با مستکبران است، روز مقابله ملت هایی است که از زیر فشارظلم آمریکا و غیرآمریکابودند، در مقابل قدرت هاست. روز قدس روزی است که باید این روشنفکران که در زیر پرده با آمریکا و اعمال آمریکا رابطه دارند هشدار داد که اگر از فضولی دست برندارند سرکوب خواهد شد. روز قدس روز احیای اسلام است.

نکوئی درادامه بیان کرد: راهبرد فرهنگی آمریکا بر جهان و جهانیان طراحی جنگ صلیبی و قرار دادن چند کشور از جمله ایران در مجموعه ای با عنوان محور شرارت، حمله و تخریب مقدسات دینی، اسلام هراسی، توهین به قرآن و پیامبر اعظم(ص)، اسلام لندنی اسلام سکولار و اسلام تکفیری را جایگزین اسلام ناب کردن است.

وی افزود: اهداف کلان آمریکادر منطقه غرب آسیا: سازماندهی خاورمیانه بزرگ برای سلطه درازمدت بر منطقه غرب آسیا، حذف حزب الله و سپس حذف رژیم سوریه، سلطه درازمدت بر عراق، تحول ساختاری در رژیم های اقماری دولت سازی و دموکراسی هدایت شده، مقابله با انقلاب اسلامی ایران و براندازی نظام اسلامی، حذف عنصر مقاومت ازمنطقه، حاکمیت کامل رژیم صهیونیستی به عنوان حافظ منافع غرب و مقابله با نفوذ قدرت های شرقی است.
کد مطلب: 428980