۰
فرمانده سپاه سلمان:

سنگ بنای سپاه بر پایه تقوا بنا شده است

فرمانده سپاه سلمان گفت: سنگ بنای سپاه بر پایه تقوا بنا شده است و امروز نگاه ما نیز باید به آینده باشد و با تقوا و اخلاص سنگ بنای سپاه را در این شهرستان محکم بنا کنیم.
سنگ بنای سپاه بر پایه تقوا بنا شده است
سردار سرتیپ پاسدار احمد شفایی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در میان پاسداران و بسیجیان شهرستان لاشار ضمن بیان تقدیر و تشکر بابت اقدامات و خدمات صورت گرفته در این شهرستان، اظهار داشت: باید تلاش کرد تا اقدامات و برنامه های صورت گرفته استوار و تاثیرگذار باشد.

وی افزود: سنگ بنای سپاه بر پایه تقوا بنا شده است و امروز نگاه ما نیز باید به آینده باشد و با تقوا و اخلاص سنگ بنای سپاه را در این شهرستان محکم بنا کنیم.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: با نیت خیرخواهانه و صادقانه باید خدمت کنیم تا همه افرادی که در این منطقه هستند متوجه اقدامات و همت ما بشوند. ما باید با همه ظرفیت در صحنه حضور پیدا کرده و از هیچ تلاش و هیچ امکاناتی برای پیشبرد اهداف گذر نکنیم.

شفایی در ادامه گفت: در سال جاری باید هدفمندتر و استوارتر قدم برداریم و تلاش کنیم تا سطح تاثیرگذاری خود را بیشتر کنیم.

فرمانده سپاه سلمان افزود: پایه کار بسیج در شهرستان اقدامات فرهنگی است و این مسئله هم از جانب مردم انتظار است و هم خود ما باید این را مطالبه کنیم تا برنامه های فرهنگی در شهرستان پر رنگ و تاثیرگذار شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با انسجام و توانمندی روز به روز شاهد پیشرفت اهداف بسیج در شهرستان باشیم.
کد مطلب: 428983