۰
درهمایش سران طوایف مطرح شد؛

سپاه بازوی راست نظام مقدس جمهوری اسلامی است

مولوی ایزدپناه ازاقدامات وخدمات بسیارخوب سپاه نیکشهرتشکرکرد.
سپاه بازوی راست نظام مقدس جمهوری اسلامی است
مولوی ایزدپناه در جمع سران طوایف شهرستان نیکشهر گفت: سپاه در یک برهه از زمان سلاح به دست برای امنیت کشورتلاش میکنددریک برهه اززمان برای سازندگی تلاش میکند. در ساخت مدرسه، در تهیه و توزیع سبد های معیشتی تلاش می کند. باید قدر این حکومت اسلامی و مسئولینی که در کنار مردم و با مردم هستند را بدانیم.

وی افزود: مسئله مهمی که باید در نظر بگیریم وحدت است شعار ما واعتصموا بحبل الله جمیعا ولا تفرقوااست. وقتی پیامبر گرامی اسلام وارد مدینه شدند پایگاه اسلامی را بنا کردند اتحاد و وحدتی در میان یاران ایشان بود که که توانستند دو ابرقدرت جهانی کسری وقیصر را به زبون در آورند.

مولوی ایزپناه تصریح کرد: چرا ما نتوانیم یک غده سرطانی که در مسجد الاقصا است را از ریشه بخشکانیم. مگر اسرائیل از ابر قدرت های کسری و قیصر قدرتمند تر است؟ خیر ولی در حال حاضر بین کشورهای اسلامی به معنای واقعی کلمه اتحاد و انسجام نیست که اگر اتحاد واقعی بود می‌توانستیم اسرائیل را ازمسجدالاقصی بیرون کنیم.

 این عالم دینی اذعان کرد: مسجدالاقصی متعلق به ۲ میلیارد مسلمان است ما بایدبصیرت  داشته باشیم و دشمن را بشناسیم و با دشمن همراه نشویم. دشمن یک روز ما را تحریم می‌کند یک روز اختلافات قومی و قبیله‌ای به وجود می‌آورد از هر طریق می‌خواهد وحدت ما را از بین ببرد زیرا دشمن کارش دشمنی است.
کد مطلب: 428985