۰
امام‌جمعه شهرستان نیک‌شهر:

رزمندگان خط مقدم تولید، نیازمند توجه و حمایت

نمازجمعه هشتم اردیبهشت‌ماه شهرستان نیک‌شهر به امامت حجت‌الاسلام‌والمسلمین یعقوبی امام‌جمعه شهرستان نیک‌شهر اقامه شد.
رزمندگان خط مقدم تولید، نیازمند توجه و حمایت
آموزه‌های معلم شهید، چراغ راه نسل جوان
 
 حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی نمازگزاران را به داشتن تقوای الهی، اقامه نماز، ادای زکات، امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر دعوت نموده و گفت: تعبیرات امامین انقلاب اسلامی در مورد شهید مطهری بسیار شگفت‌انگیز است و در مورد کمتر کسی این چنین اتفاق افتاده است.
 
وی افزود: حاصل عمرم، پاره تنم، اسلام‌شناس عظیم‌الشأن، فقیه عالی‌مقام نمونه‌ای از توصیف حضرت امام رحمت‌الله از این معلم شهید است بنا به فرمایش امام خامنه‌ای هم هنوز جامعه و نسل جوان و جامعه فرهنگی و علمی به آموزه‌های شهید مطهری محتاج‌اند.
 
نقشه دشمنان داخلی و خارجی، تفرقه و جدایی
 
 امام‌جمعه شهرستان نیک‌شهر اذعان کرد: رهبر عزیز انقلاب اسلامی همه مردم را به همدلی و وحدت، علی‌رغم اختلاف سلیقه‌ها دعوت کرده و افزود: دشمن با یک‌دست بودن ملت مخالف است و به همین جهت در تلاش است تا ناکامی خود از اغتشاشات ۱۴۰۱ را با ایجاد دوقطبی و چندقطبی در جامعه بین مردم با هم بین مردم با مسئولین و... جبران کند.
 
وی در ادامه گفت: اگر همه ما خدا و حق را در نظر داشته باشیم با همه اختلاف سلایق و اختلاف خلقت می‌توانیم بامحبت و همدلی در کنار هم زندگی کنیم.
 
 یعقوبی تصریح کرد: کارگران رزمندگان خط مقدم تولید هستند. توجه به قشر کارگر و زمینه‌سازی زندگی شرافتمندانه و عزتمند برای آنان بر همه لازم است. زمانی که سخن از افزایش حقوق کارگر می‌شود نمایندگان مجلس ریال به ریال محاسبه می‌کنند که این امر در مورد سایر اقشار جامعه اتفاق نمی‌افتد.
 
وی در ادامه بیان کرد: هر چند در دولت سیزدهم افزایش حقوق کارگر را در چند مرحله شاهد بودیم که خود حرکت مثبتی است، اما گرانی‌های موجود کام کارگران و خانواده‌هایشان را تلخ کرده است و حقوق کارگری پاسخگوی نیاز نیست.
 
 سوءظن گناه کبیره و مانع حق
 
 امام‌جمعه شهرستان نیک‌شهر گفت: از گناهان بزرگ که خداوند متعال در قرآن کریم به‌شدت از آن نهی فرموده سوءظن است بر طبق آموزه‌های قرآن، پذیرش آن چه بر سر زبان‌ها است بدون تحقیق محکوم است و سخن باید بر اساس علم باشد.
 
 وی تصریح کرد: اینکه آبروی مردم را ساده بگیریم و با نقل صحبت‌ها و شایعات، گرفتار گناه کبیره سوء ظن شویم علاوه بر اضطرابی که بر وجود خود ما حاکم خواهد شد جامعه را از حق دور خواهیم کرد
کد مطلب: 428989
نام شما
آدرس ايميل شما