۰
به مناسبت هفته بسیج سازندگی برگزار شد

برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی ۳ / گروههای جهادی خدمتگذارمردم

برنامه رزمایش جهادگران فاطمی با حضور مسئولین ادارات،بسیجیان و ۵۸ گروه جهادی از شهرستان نیکشهر برگزار شد.
برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی ۳ / گروههای جهادی خدمتگذارمردم
سرهنگ حسین نکوئی  فرمانده سپاه شهرستان نیکشهر گفت: ۵۸گروه جهادی درراستای محرومیت زدایی، خدمات کشاورزی، اهدای بسته های معیشتی، خدمات بهداشتی واعزام تیم های پزشکی به مناطق دوردست برگزارخواهدشدی.

وی افزود: بسیجیان وگروههای جهادی با مشارکت حداکثری در صحنه‌ها حضور دارند بسیج جاومکان خاصی ندارد ولی در هر کجا و هر مکان چه در ایران و خارج از ایران به حضور بسیجیان نیاز باشد خود را در آن واحد در ساعات اولیه می رساند و به کمک مردم می شتابند.

نکوئی تصریح کرد: گروه های جهادی به عنوان مجموعه خودجوش مردمی و انقلابی از جمله بهترین بستر ها برای پیشرفت جامعه به شمار می روند و مزیت هایی مانند تقدس مفهوم جهاد، داوطلبانه بودن فعالیت ها و انعطاف ساختاری موجود در آنها، توان جذب اقشار و افراد با تخصص‌های مختلف را فراهم کرده است.

این مقام مسئول در ادامه گفت: می‌بینیم که بسیجیان و گروه‌های جهادی دوشادوش مردم خدمت رسانی می کنند در زمان کرونا در کنار مردم بودند وخدمات بهداشتی را انجام می‌دادند و همچنین در محرومیت‌زدایی برای مستمندان و فقرا خانه می سازند در بحث آموزش مدارس زیادی ساخته شده در بحث راه تلاش‌های زیادی شد و بسیاری از راه‌های صعب‌العبور آسفالت شده همانطور که در جنگ در برابر دشمنان پیروز شدند در سازندگی هم در کنار مردم است و هر جا که نیاز باشد حاضر و آماده است.
کد مطلب: 428999