۰
نشست سران طوایف درنیکشهر؛

سران طوایف پشتیبان نظام ورهبری هستند

نشست هم اندیشی سران طوایف وعشایر شهرستان نیکشهردربخش بنت برگزارشد.
سران طوایف پشتیبان نظام ورهبری هستند
به گزارش پایگاه خبری استال پرس این نشست باحضورمعتمدین، سران طوایف وعشایر،نخبگان وآحادمردم برگزارشد. سرهنگ حسین نکوئی دراین برنامه اظهار کرد:علمای شیعه و سنی چون مالک اشتر معمار گونه عمر خود را برای خدمت به انقلاب سپری می‌کنند. امروز ایران عزت و شرف و آبرو دارد و این عزت خاص شیعه و سنی و قومیت نیست بلکه تمام اقوام و طوایف است.

وی افزود: عشایر در خط مقدم اقتصاد مقاومتی هستند. ۳۵ درصد از صنایع دستی کشور در دستان در پرتوان عشایر است. ما باید خدمات ارزشمندعشایر راقدربدانیم. بصیرت داشته باشید دشمن شناس باشید زیرا که ایستادن پای آرمان‌های انقلاب اسلامی بصیرت می‌خواهد و اگر کسی پای آرمان های خودش بایستد شهیدمی شود. مانند مولوی جنگی زهی و مولوی ریگی که شهید شدند.

 وی در ادامه افزود: ما قبل از انقلاب امنیت، آب،برق، مدرسه وحوزه علمیه نداشتیم. اما امروز جمهوری اسلامی ایران پرچمدار اسلام و پرچمدار نهضت حسینی در سطح جهان است.

نظر کدخدایی بزرگ طایفه کدخدایی گفت: ما به عنوان بسیجی افتخار می کنیم که در خدمت مردم بوده و هستیم اگر مسئولی خودش را یک بسیجی بداند و خودش را از مردم بداند حتما مردم با او همکاری می‌کنند و با او همراه می شوند.

وی افزود: اگرامروز آمریکای جنایتکار قدرت حمله نظامی به ایران را ندارد به این دلیل است که خودشان را در هشت سال دفاع مقدس سنجیدند و متوجه شدند که نمی شود برای جنگ با ایران از طریق نظامی وارد شد زیرا که اقوام و طوایف کشور پشت نظام را هیچگاه خالی نکرده و نمی کنند.

کسی که با خدا با او باشد خدا با اوست

 مولوی علی ایزد پناه امام جمعه بخش بنت اذعان کرد:  امروز دشمن زندگی مسالمت آمیز مردم شیعه و سنی در کنار هم را برنمی‌تابد. طواف استان مردمی بصیر، هوشیار و آگاه اند که دل در گرو انقلاب دارند.

 وی در ادامه افزود: دشمنان همواره مشغول نقشه چینی و انجام اقدامات خصمانه هستند و می بینیم با انجام کارهای خرابکارانه سعی دارند وحدت و همدلی بین شیعه و سنی را اعلام نمایند که با حضور همیشگی سران طوایف و معتمدین و جوانان در صحنه های انقلاب اسلامی نقشه های دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.

مراد بلوچی بزرگ طایفه بلوچی عنوان کرد: از سران طوایف می‌خواهم که خدمات انقلاب را به جوانان بازگو نمایند.

وی در ادامه گفت: بکوشیم اندیشه‌های ناب انقلاب را در همه زمینه های سیاسی فرهنگی و اقتصادی بشناسانیم.
کد مطلب: 429004
نام شما
آدرس ايميل شما